Plánovaný vrh B

... Plánujeme ...

Vrh B

Jaro/Léto 2021

5.3. 2021 - Máme nakryto

Chováme s cílem temperamentních a zdravých štěňat, kteří by se dokázali uplatnit v různých psích sportech nebo společníky pro aktivní lidi. Avšak i my pro ně budeme hledat jen ty nejlepší majitele, kteří jim dokážou poskytnout nekonečnou lásku, krásný domov a také pracovní využití, které si toto plemeno zaslouží.

Proto upřednostňujeme pouze aktivní a vážné zájemce o plemeno, kteř, jsou schopni psovi nabídnout plnohodnotný život, pro zájemce o psí sporty či jiné využití, které chodský pes potřebuje.


NYNÍ JIŽ NEPŘIJÍMÁME ŽÁDNÉ DALŠÍ ZÁJEMCE O NÁŠ VRH B


Plánujeme po rodičích

A3CH. Dermont jack temný onyx

Pes

DKK 0/0, DM G/A, Lokus D/D


A3 Champion Agility


II. VÍCEMISTR MČRM Agility Družstev 2019

II. VÍCEMISTR MČRM Agility Družstev 2020


Výstavy: VD


Zkoušky: LA1, LA2, LA3


Jack je moc milý, vyrovnaný, pozorný a krásně kontaktní pes. Má skvělý zápal pro práci, má obdivuhodné výsledky v agility, baví ho ale i frisbee a triky. Má velmi příjemný temperament a chuť pracovat. Vybrala jsem si ho zejména kvůli jeho úžasné vyrovnané povaze a skvělému zdraví. Osobně ho znám již několik let a vždy při každém setkání mě přesvědčil o tom, jaký je to skvělý pes.


Jeho otec Grand Ch., Ch., VCh. Cid Lužanské hvozdy byl za svého mládí úspěšným psem i co se týče výstav - jeho výsledky jsou:

VN, V, 5x Res. CAC, 7x CAC, BOB, VT, Kr.V, Kl.V, 1.místo NON FCI, BOV


Jeho matka Amy Černá luna se kromě výstavních úspěchů - V, CAJC, Res. CAC, CAC, VT, pyšnila i pracovními výsledky a to zkouškami ZZO, ZOP, BH, ZPU1, FPR1


JCH. Xaidi Saphire z Gipova

Fena


DKK 0/0, DLK 0/0 DM N/N, Lokus D/D


JUNIOR ŠAMPION ČR

MASTER OF DOGDANCING 1. STUPNĚ

MASTER OF DOGDANCING 2. STUPNĚ


Výstavy: VN1, V1, 3x CAJC, 2x CAC, 2x BOJ, NV, BOB, VTM, Nejlepší dorost evropské výstavy CHP, BIS Junior, BIG 4


Zkoušky: ZOP, ZZO, ZZO1, BH, MD1, MD2, HtM1, HtM2, F1, F2, DwD1, DwD2, LA1, LA2, LA3


Safirka je akční a pozorná fena se zápalem pro práci. Přívětivá k lidem i ostatním zvířatům s milou, kontaktní a vstřícnou povahou. Má všestranné využití, věnujeme se dogdancingu, agility a sportovní kynologii. Má lehčí stavbu těla a i proto jí nedělá problém žádná fyzická zátěž.


Safirky poslední video z 3. narozenin

https://www.youtube.com/watch?v=0Am7Y6QhCF0


VÍCE SE O SAFIRCE DOZVÍTE ZDE


Její matka GrCh., Ch., JCh. Ultimate Speed z Gipova je velmi nadaná fena se zápalem a chutí pro práci, která krom výborných výsledků na výstavách dosahuje skvělých pracovních výsledků a to zkoušek BH, ZZO, ZOP, ZPU 1, ZZO 1, UPR 1, UPR 2 , FPR 1 , UPR3, ZM, IPO-VO, OB-Z, MD1, MD2, MD3, HtM1, HtM2, HtM3, F1, F2, F3, DwD1, DwD2, DwD3

Její otec Brand Draugluin je krásný, povahově vyrovnaný pes s akční povahou, který je hlavně skvělým rodinným psem svým majitelům.