VRH F

VRH F

NAKRYTO 27.12. 2023 NAROZENÍ 27.2. 2024

2 FENY + 5 PEJSKŮ

Po rodičích..

FAIRYTALE BOHEMIAN CRYSTALS

Fena

Zdraví: DM N/P, po rodičích Lokus D/D

Svod:
Výstavy:
Zkoušky:

Česká republika, Vlašim

FANTASY ROSE BOHEMIAN CRYSTALS

Fena

Zdraví: DM N/N, po rodičích Lokus D/D

Svod:
Výstavy:
Zkoušky:

Česká republika, Hřivinův Újezd

follow the sun bohemian crystals

Pes

Zdraví: DM N/P, po rodičích Lokus D/D

Svod:
Výstavy:
Zkoušky:

Česká republika, Česká Třebová

FITZ ROY BOHEMIAN CRYSTALS

Pes

Zdraví: DM N/N, po rodičích Lokus D/D

Svod:
Výstavy:
Zkoušky:

Česká republika, Rakovník

FREESTYLE BOHEMIAN CRYSTALS

Pes

Zdraví: DM N/P, po rodičích Lokus D/D

Svod:
Výstavy:
Zkoušky:

Norsko, Kennel Lebrany

FAIR PLAY BOHEMIAN CRYSTALS

Pes

Zdraví: DM N/P, po rodičích Lokus D/D

Svod:
Výstavy:
Zkoušky:

Česká republika, Boršice

FIRST LOVE BOHEMIAN CRYSTALS

Pes

Zdraví: DM N/N, po rodičích Lokus D/D

Svod:
Výstavy:
Zkoušky:

Česká republika, Vážany nad Litavou

Ax alcatraz amicus regulus

PES


DKK 0/0, LTV 1, DM N/A, Lokus D/DVýstavy: V, 2x Res. CACAx je vyrovnaný, milý, nekonfkliktní a temperamentní pes. Miluje lidi, je nebojácný, se psy vychází bez problémů. Dle slov majitelky miluje pohyb a nejradši přes něco stále skáče. :-D Na cvičáku prý si vyzkoušeli párkrát agility, které je moc bavilo, ale dál se tomu aktivně nevěnovali. Ax má již několik vrhů a štěňata má snaživá a vyrovnaná. :-)

Z jeho dcer je například úspěšná Daiqi Český rubín, která již v mladém věku úspěšně závodí v pasení  a má splněn přestup do kat. IHT2 a věnuje se i sportovní kynologii - BH-VT, ZZO1Jeho matkou je Bastilla Hysteria Věčná legenda (DKK 0/0, DLK 0/0 ze spojení rodičů Ch., JCh., Grand Ch. Unicas z Gipova x Zanziba Cecille Lukato Gold)


Jeho otec je Linch Krosandra (DKK 0/0, ze spojení Ch. Darri Stamo-Bud, LA2, BH, Mistr Evropy v Quadrupedu (dogfrisbee) v roce 2009 a 2010 a VCh. Finy Cidabro)


Jch. Be your sunshine bohemian crystals

Fena


DKK 0/0, DLK 0/0, OCD Neg, SPONDYLOZA Neg, LTV 0
DM N/N, Lokus D/D, DNA PROFIL


SLOVENSKÝ JUNIOR ŠAMPION
II. VICEMISTR CHODSKÝCH PSŮ V CANICROSSU 2022


Výstavy: 2x VN1, 6x V1, 3x CAJC SK, 3x CAC SK, 3x BOJ SK, 3x BOB SK


Zkoušky: BH-VT, HtM1, F1, DwD1, NHAT, RO-Z


Růženka, jak ji přezdíváme, je fena s neskutečnou kopou energie. Občas si děláme srandu, že je to takový ADHD maliňák v tělě choďáka. :-D Je neskutečně temperamentní, má velký drive na hračky, miluje pohyb, rychlost, běh, miluje skákání a vše se hrou spojené. Žrádlo nebylo její nejoblíbenější motivací když byla mladší, ale nyní už je na jídlo taky příjemně cvičitelná, ale hračka stále převažuje. Unese hodně tlaku. K lidem je naprosto milující, se psy kamarádská. Zkoušeli jsme různé psí sporty a nejvíc vyniká právě v agility, kde je rychlá, byla by skvělá i na frisbeečko. V obranách má hezký drive i razanci. Vzhledem k tomu, že miluje všechen pohyb, byl by to i fajn parťák do mushingu.

Veškeré info najdete na její stránce ZDEJejí matka Safirka (JCh., Ch. Xaidi Saphire z Gipova) je pozorná a sebevědomá fena, která miluje akci, kdyby bylo na ní - frisbeečko, obrany a ovečky by bylo její životní poslání :)) Je moc snaživá, kontaktní, neskutečně milá k lidem, v pasení je spíš tvrdší povahy. Závodila v agility v LA3, složený titul MoD MD a MoD2 v dogdancingu, z poslušnosti IBGH1 a IHT1-TS z pasení. Více o Safirce najdete na její stránce.


Její otec je A3Ch. Dermont Jack Temný Onyx
Jack je moc milý, vyrovnaný, pozorný a krásně kontaktní pes. Má skvělý zápal pro práci, má obdivuhodné výsledky v agility (pouze tři CHP včetně jeho má splněn titul A3 Champion v agility), baví ho ale i frisbee a triky. Má velmi příjemný temperament a chuť pracovat. Vybrala jsem si ho zejména kvůli jeho úžasné vyrovnané povaze a skvělému zdraví. Osobně ho znám již několik let a vždy při každém setkání mě přesvědčil o tom, jaký je to skvělý pes.